Martial Arts Wyszomierski Team (MAWT) - aplikacja klubowa

Martial Arts Wyszomierski Team (MAWT) to firma założona przez Grzegorza Wyszomierskiego w 2016 roku, która jest kolejnym krokiem rozwojowym naszego Mistrza w działalności w sztukach walki. Martial Arts Wyszomierski Team skupia się na działalności szkoleniowej:

 • w koreańskich sztuk walki Taekwondo i Hapkido,
 • z zakresu autorskiego systemu walki wręcz i samoobrony Modern Combat Hosin Sul,
 • w ramach kursów samoobrony dla kobiet - "Nie-bezpieczna kobieta",
 • w postaci treningach personalnych.

Powstanie MAWT nie zakończyło również działalności Warszawskiego Klubu Taekwondo, który powstał pod koniec lat 90. Traktujemy WKT jako sekcję wspierającą MAWT, która skupia się na szkoleniu z zakresu Taekwondo dzieci oraz grupy początkujące dorosłych.

W trakcie tych wielu lat działalności sportowej i dydaktycznej Grzegorz wyszkolił nie tylko liczną grupę czarnych pasów w poszczególnych sztukach walki, ale również instruktorów, którzy obecnie wspierają go w prowadzeniu treningów.

Ta strona (MAWTapp) powstała po to, żeby porządkować i rozszerzać wiedzę zdobywaną przez Was na treningach, a także, żeby służyć przekazywaniu wszelkich ważnych klubowych informacji. Znajdziecie tu m.in.:

 1. Materiały:
  • zakres techniczny materiału wymaganego na egzaminach w poszczególnych sztukach walki,
  • teorię z Taekwondo i Hapkido,
  • filmy z prezentacją technik z różnych sztuk walki.
  Materiały są chronione prawami autorskimi, dlatego macie dostęp jedynie do tych, które dotyczą sztuki walki, którą u nas trenujecie. Prosimy o ich nie rozpowszechnianie, służą jedynie do użytku osobistego.
 2. Karty - To jest miejsce na “dialog” pomiędzy Instruktorem, a Uczniem. Instruktor będzie tu wpisywał m.in. jakie są techniki, nad którymi powinniście więcej popracować.
 3. Formularze - do zapisów na zawody, seminaria, zamawiania klubowych ubrań. Będą się pojawiały w terminach kiedy będą odpowiednie wydarzenia.
 4. Opłaty - informacje o tym, czy w danym miesiącu wnieśliście opłatę miesięczną za treningi.
 5. Aktualności - kierowane bezpośrednio do członków klubu. Do całej społeczności, ewentualnie jedynie do adeptów określonej sztuki walki lub wiadomości bezpośredniej - inne niż związane z kartą członka.

Miłego użytkowania :)

Kluby MAWT

CKSW

Centrum Koreańskich Sztuk Walki

TAEKWONDO, HAPKIDO, COMBAT, KICKBOXING
Warszawa, ul. Towarowa 22
Budynek C.H. Towarowa (Jupiter), Wejście E, pierwsze piętro
www.cksw.waw.pl

WKT

Warszawski Klub Taekwon-Do

TAEKWONDO
Warszawa, ul. Żelazna 71 - budynek Gimnazjum nr 45
Warszawa, ul.Żytnia 40 - budynek Szkoły Podstawowej nr 166
Warszawa, ul. Towarowa 22 - CKSW
www.tkd.pl

TRENINGI

Nasi instruktorzy to pasjonaci, którzy z chęcią dzielą się swoją pasją oraz umiejętnościami. Prowadzimy regularne zajęcia dla grup o różnym stopniu zaawansowania.